Petr Paločko - fotograf a webový vývojář Petr Paločko Fotograf & Webový vývojář

Fotografování

Fotografování je pro mě výzvou a zároveň odreagováním. Mám rád přírodu, lidi a jejich příběhy. Fotím především portréty, produkty, krajinu, architekturu nebo interiéry. Mým cílem je zachytit fotografie, které osloví a inspirují.

Fotografování produktů, portrétů, přírody, živnostníků a brandu.

O fotografování

Fotografováním se zabývám od roku 2019. Mým cílem je zachycovat fotografie, které osloví a inspirují. Mám rád přírodu, lidi a jejich příběhy. Fotím především portréty, produkty, krajinu, architekturu nebo interiéry.

Na fotografování si zakládám a snažím se vždy zachytit co nejlepší fotografie. Fotografie jsou pro mě výzvou a zároveň odreagováním. Mám rád, když se lidem mé fotografie líbí a inspirují je.

K fotografování využívám fotoaparát Sony A7 III, který disponuje s fullframe snímačem.

Používám objektivy:

  • Sony 50 mm f/1.8
  • Tamron 20 mm f/2.8 MACRO
  • Samyang 35 - 150 mm f/2 - 2.8

Pokud máš zájem o fotografování, neváhej mě kontaktovat. Rád ti vyfotím portrét, produkt, krajinu, architekturu nebo interiér. Fotím v Plzni a okolí, ale mohu vyrazit i jinam.

Ukázky fotografií

Produktová fotografie obojků, vodítek a triček pro Finelines.Produktová fotografie obojků, vodítek a triček pro Finelines.Produktová fotografie obojků, vodítek a triček pro Finelines.Produktová fotografie obojků, vodítek a triček pro Finelines.Produktová fotografie obojků, vodítek a triček pro Finelines.Brand business portrétní fotografie pro truhláře Honzu.Brand business portrétní fotografie pro truhláře Honzu.Brand business portrétní fotografie pro truhláře Honzu.Brand business portrétní fotografie pro truhláře Honzu.Brand business portrétní fotografie pro truhláře Honzu.Brand business portrétní fotografie pro Nikol.Brand business portrétní fotografie pro Nikol.Brand business portrétní fotografie pro Nikol.Brand business portrétní fotografie pro Nikol.Krajinářská fotografie.Krajinářská fotografie.Krajinářská fotografie.Krajinářská fotografie.

Máš zájem o spolupráci?

Pokud máš zájem o spolupráci, neváhej mě kontaktovat. Rád se ti budu věnovat a pomohu ti s fotografováním nebo tvorbou webových stránek.

Kontakt